Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. maj
20:00
Union
Gentofte FK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Union 2
Union 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Union 13
HB 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Union 11
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:30
Union 3
HB 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Union
Skjold
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Union
FA 2000
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Union
B.93 3
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
Union
NB Bornholm
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Union
Brønshøj / Fix 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Union
B.93
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Union 2
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Union 8
KFUM 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Union / Husum
Brønshøj / Fix
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Union
FC Sukkerbold
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Union 3
FB 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Union
Østerbro IF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Union 8
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Union 12
FB 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Union
KB
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Union
FA 2000 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Union 7
FA 2000 12
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Union 4
B 1903 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Union 2
Østerbro IF 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Union 4
Amager FF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Union 16
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Union
Hekla
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Union
Hellas
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Union 2
Nørrebro United 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Union 13
Husum Bk
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Union 11
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
Union 3
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Union
Ørestad IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Union
Nørrebro United
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Union/Husum
Nørrebro United
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Union
Husum Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Union 2
Skjold 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Union / Husum
Elite Bornholm
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Union 1
Fix 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nørrebro United 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
B 1908 5
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Union 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
Nørrebro United 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Union 2
Aakanden GF
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Union 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Oversidder
Nørrebro United 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93 2
Fix 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Nørrebro United 3
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Aakanden GF
B 1908 5
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B 1908 5
Union 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Nørrebro United 1
Union 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Fix 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Oversidder
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Nørrebro United 3
Aakanden GF
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Union
Hvidovre IF 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Union 2
Fremad Valby 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Union 8
K.B. 9
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Union
Fremad Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Union 3
FA 2000 4
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Union
Valby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Union 8
FB 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Union 12
Copenfalster FF 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
Union 3
Valby 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Union
FC Damsø (2)
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Union
B 1908 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Union
Skovshoved IF
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Union 5
FA 2000 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby 4
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
CIK 2
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
AB Tårnby 4
Tårnby FF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hekla 3
Dragør BK 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Tårnby FF 2
CIK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Dragør BK 4
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
CIK 2
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Union 2
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Tårnby FF 2
Dragør BK 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Union 4
FB 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Union 6
Frem 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Union 16
HIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Union 6
Frem 5
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
Union
Dragør BK
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|